Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6637
Stary 16.02.2011, 15:58
wiktorpiekarski napisał(a):Wyświetl post
O nareszcie ktos kto mysli podobnie ja tez uwazam,ze przejda Brage nawet kase postawilem u buka na ich awans w Poznaniu nawet cicho mowia o cwiercfinale bo Liverpool jest w kryzysie i zadna sztuka go ograc a na Sparcie chca sie zemscic za el LM wiec w Poznaniu jest spora szansa na cwiercfinal ligi europy juz przebili sukces Wisly a jak zajda dalej to bedzie najwiekszy sukces od 96 roku
kpisz?
wg mnie nie przebili.
Odpowiedz cytując