Wyświetl pojedynczy post
Speedy
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9455
Stary 16.02.2011, 15:47
wiktorpiekarski napisał(a):Wyświetl post
Szkoda ,ze nie mam skanera to bym wam pokazal za ile zagralem
Możesz zrobić zdjęcie.

Osobiście nie postawiłbym i nie postawię żadnej kasy na Lecha czy Bragę. Dla mnie w tym meczu może zdarzyć się wszystko. Jakbym miał coś grać to myślałbym nad btsem, ale jak mówiłem ten mecz odpuszczam.
Odpowiedz cytując