wiktorpiekarski napisał(a):

|
Szkoda ,ze nie mam skanera to bym wam pokazal za ile zagralem
|
Możesz zrobić zdjęcie.
Osobiście nie postawiłbym i nie postawię żadnej kasy na Lecha czy Bragę. Dla mnie w tym meczu może zdarzyć się wszystko. Jakbym miał coś grać to myślałbym nad btsem, ale jak mówiłem ten mecz odpuszczam.