kubryc napisał(a):

|
Jak będą wyniki, to będzie komplet i nawet wygórowane wg. niektórych ceny biletów nie będą stały na przeszkodzie.
|
A jak nie będzie wyników

?Ceny biletów nie są wygórowane.Gorzej jeżeli chodzi o najmłodszych, myślę że osoby do lat 16 za bramką powinny wychodzić za darmo od 16 do 18 za 5zł tylko i wyłącznie na"" mecze normalne,,Mecze Top mają przynosić zyski więc idzie ten kto zorganizuje sobie już kasę i będzie go stać na kupienie biletu.Chodzi o to żeby przyciągnąć te dzieci którym w domu się nie przelewa będąc na meczu i tak wyda całą kasę która będzie miał na picie kiełbaski gadżety.A za rok dwa za procentuje to i tak na pewno przyjdzie i kupi karnet już jako osoba dorosła wystarczy jeden mecz a MOTYLEK USIĄDZIE NA BRZUSZKU i będzie Wiślakiem na całe życie
