Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9280
Stary 16.02.2011, 14:46
kubamusial napisał(a):Wyświetl post
Z oficjalnej:
Podobno to już koniec „Małego”. Teraz jest „Silny”.
(śmiech) Oglądałem film „Wojna polsko-ruska”, w którym rolę Silnego gra Borys Szyc. Każdy mówi, że z nową fryzurą jestem do niego podobny. Teraz więc mam ksywę „Silny”. Śmieję się z tego, ale jeśli koledzy tak mają do mnie mówić, to nie ma problemu.

Według mnie w tym filmie to prędzej Guła wystąpił:

http://www.youtube.com/watch?v=9pMjzgPcjVk
Od teraz porównanie"Polski Wayne Rooney" nabiera innego wymiaru
Odpowiedz cytując