Fatalnie, fatalnie svartis.
Gość dba o rozwój promocji naszego klubu na największym portalu społecznościowym, gdzie ludzie mogą sie ze sobą dzielić informacjami, a Ty z niego szydzisz.
Lepsza strona, zarówno główna, jak i ta z fb - lepszy marketing ->
więcej kibiców.
Dobra robota Westersyl.
Niedawno, bo około pół miesiąca temu pisałem o opcji
"Suggest to friends"(, czyli w PL wersji FB - "
Zaproponuj znajomym" czy jakoś tak), gdyż zniknęła z naszej strony. Dostałem odpowiedź, iż że to błąd facebooka, jednakże
ten "błąd" trwa miesiąc, a jest
niezwykle dobrą metodą reklamy innym znajomym ukochanego klubu.
Można by napisać (czy
zrobić jakiś splash albo inne cudo), że
prosimy o zaproponowanie znajomym klubu poprzez opcję "Suggest to friends". Wystarczy że
ledwie tysiąc z 27,5 tysiąca "lubiących" stronę Wisły na fejsie - zaproponuje każdy po stu znajomym -> razem wyjdzię
100 TYSIĘCY zaproszeń.