|
Problem z JSPC jest taki, że Sarmanowicz nakręcił Testosteron, który odniósł ogromny sukces i był bardzo dobrym filmem, a potem kazali mu kręcić następne (bo to się sprzeda jako "twórcy Testosteronu" ) a pomysłów już w główce brak. Lejdis już było gorsze, Idealny Facet... to nieporozumienie, teraz jeszcze bardziej leci w dół.
Przydałoby się żeby Lubaszenko coś nakręcil, bo w nurcie nowych polskich komedii to nie ma sobie rownych. Machulski przestał być śmieszny po Kilerze.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
|