Wyświetl pojedynczy post
mgła
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#529
Stary 16.02.2011, 13:08
Ale te koszulki to REPLIKI (która u nas kosztuje 139 zł) nie meczówka! Ich meczówka to 259 zł nasza 239 zł!
Robią promocje z nadrukami czy kompletami, a my mamy zniżki na czapki.
Inna rzecz, że moża by zrobić komplet (czapka 24 zł w promocji + szal 30 zł + ta replika 139zł)= 193 zł i reklamować komplet za 180... ALE nie musimy robić wszystkiego tak jak Lech!

Mamy narazie słaby sklep ale licze , że jak otworzą nowy Wiślacki Swiat to i oferta będzie lepsza, akurat tu Legia przoduje, bo ma większy asortymet.
Konkludując nie przesadzajmy jakoś idzie to wszystko w dobrym kierunku nie od razu Kraków zbudowano. Nie trzeba tak ciągle krytykować marketingu Wisły bo ktoś ma lepiej
Odpowiedz cytując