westersyl napisał(a):

|
Nie potrzebnie wchodziłem na stronie Lecha tylko utwierdziło mnie to w przekonaniu że marketingowo jesteśmy sto lat za nimi.
|

już nie wiem czy sie smiac czy płakać czytajac te twoje posty o FB i o tym ze ramka na stronie odstaje o jeden nanometr

stary jaki ty musisz miec niesamowity kompleks tego lecha, pochwal sie moze ty im strone projektowales i dbasz o rozwoj fejsbóka?
daj sobie na wstrzymanie bo nikt od dobrych kilku miesiecy nie ma ochoty czytac Twoich żałosnych wypocin