Wyświetl pojedynczy post
Svartis
Senior Member
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#527
Stary 16.02.2011, 12:28
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Nie potrzebnie wchodziłem na stronie Lecha tylko utwierdziło mnie to w przekonaniu że marketingowo jesteśmy sto lat za nimi.

już nie wiem czy sie smiac czy płakać czytajac te twoje posty o FB i o tym ze ramka na stronie odstaje o jeden nanometr
stary jaki ty musisz miec niesamowity kompleks tego lecha, pochwal sie moze ty im strone projektowales i dbasz o rozwoj fejsbóka?
daj sobie na wstrzymanie bo nikt od dobrych kilku miesiecy nie ma ochoty czytac Twoich żałosnych wypocin
Wisła Kraków S.A.
Odpowiedz cytując