|
Nawet jak Lokomotiv nie zagra w najmocniejszym składzie to wystąpią pewnie zawodnicy, którzy walczą o pierwszą11. Nie ma dla nas to żadnego znaczenia, trzeba walczyć, konstruować akcję,strzelać,bo przeciwnik do solidnych należy.
Idealny przeciwnik na koniec zgrupowania. Wymagający ale w zasięgu. Nie ma sensu kopać się z kimś słabszym ani takim poza zasięgiem.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|