Wyświetl pojedynczy post
Dagobert
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#526
Stary 16.02.2011, 12:20
ten znow narzeka
ja widziałem kilkadzisiąt markowych klubów europejskich z reklamami z małym fb ciekawe czy u nich też jest banda malkontentów co wszytko krytykuje. ja osobiscie wole jak fb jest maly bo znam ludzi co nienawidza portali spolecznosciowych i nie chca byc nimi atakowani na stronach Wisły...
strona lecha nie jest sto lat przed nami, moim zdaniem i wielu innych jest gorsza. a jakby wprowadzić zmiany które chce wprowadzić głowny malkontent to by mi sie nie podobalo
Odpowiedz cytując