Łukasz1987 napisał(a):

Mam pytanko... Czy jeśli gram systemem np 3 z 4 to znaczy że wygram jeśli prawidłowo wytypuję 3 z 4 ale również w sytuacji jeśli dobrze wskażę wszystkie 4 zakłady
|
Tak. Jak trafisz wszystkie - wygrywasz oczywiście więcej, niżeli gdy wejdą Ci tylko 3 mecze.
ALE PAMIĘTAJ ! System 2/3 czy 3/4 itd opłaca się tylko przy kursach powyżej 2.0 !
Jak obstawisz system załóżmy 2/3 na mecze po kursach założmy 1,50 , 1,90 i 1, 40 to jak wejdą Ci 2 mecze to wygrywasz - ale zdecydowanie mniej niż postawiłeś kasy !