Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
kuken
Member
Od: 11.2005
Offline
#
20826
16.02.2011, 09:56
Rozglądam się za kupnem mieszkania. Jeden z deweloperów oferuje ogrzewanie indywidualnym piecem dwufunkcyjnym. Czy ktoś ma takie urządzenie zamontowane? Jak kalkulują się koszty przy 40-45 m2 powierzchni mieszkania ?
kuken
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kuken
Znajdź inne posty napisane przez kuken