bridgeburner napisał(a):

Ciekawe czy ten tabun Serbów, Bośniaków i innych obywateli byłej Jugosławii bedzie taki chetny do gry w pierwszej lidze
Swoja droga z 2 drużyn z Krakowa uzbierało by się zawodników na drużyne z byłej Jugosławi
Może nawet z ławką rezerwowych
|
Filipiak w którymś z wywiadów podkreślał że będzie stawiał wyłącznie na zawodników z byłej Jugosławi,bo i tańsi są od naszych i mają bardziej profesjonalne podejście do obowiązków.