Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
Łukasz1987
Senior Member
Od: 03.2006
Offline
#
9447
16.02.2011, 09:41
Mam pytanko... Czy jeśli gram systemem np 3 z 4 to znaczy że wygram jeśli prawidłowo wytypuję 3 z 4 ale również w sytuacji jeśli dobrze wskażę wszystkie 4 zakłady
Łukasz1987
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Łukasz1987
Znajdź inne posty napisane przez Łukasz1987