Wyświetl pojedynczy post
Łukasz1987
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9447
Stary 16.02.2011, 09:41
Mam pytanko... Czy jeśli gram systemem np 3 z 4 to znaczy że wygram jeśli prawidłowo wytypuję 3 z 4 ale również w sytuacji jeśli dobrze wskażę wszystkie 4 zakłady
Odpowiedz cytując