Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1118
Stary 16.02.2011, 09:37
DarekK_11 napisał(a):Wyświetl post
Brawo Ładnie się realizujesz z tymi filmikami
Szkoda tylko że nie mam jak ich rozpowszechniać bo po za tym forum i tym co ludzie sobie roześlą to innej drogi niestety nie ma. Jeszcze jest WislaTube.
Jedyna strona na której egzystował mój filmik to weszlo
Ostatnio edytowane przez westersyl : 16.02.2011 o godz. 09:39.
Odpowiedz cytując