Temat
:
Wiślackie Foto&Video
Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
#
1118
16.02.2011, 09:37
DarekK_11
napisał(a):
Brawo
Ładnie się realizujesz z tymi filmikami
Szkoda tylko że nie mam jak ich rozpowszechniać bo po za tym forum i tym co ludzie sobie roześlą to innej drogi niestety nie ma. Jeszcze jest WislaTube.
Jedyna strona na której egzystował mój filmik to weszlo
Ostatnio edytowane przez westersyl : 16.02.2011 o godz. 09:39.
westersyl