polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):

Dla mnie to jest głupie, a nie wspaniałe.
Wisła, Wisłą, ale gdybym miał się oświadczać na stadionie, to ślub brałbym na boisku, a za świadka miał Majdana? Daj spokój..
|
No tak, ale marketingowo zagranie na plus dla Wisły moim zdaniem.
A to czy ktoś się oświadczył bo sam chciał czy dlatego, że mu dali 100 czy 500zł. żeby to zrobił to mniej ważne w tej sytuacji.
A czy to głupie? A jeśli np. ktoś te 100 czy 500 potrzebuje na leki dla rodziców... nie wiemy tego.
Czasy są jakie są...