Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2479
Stary 16.02.2011, 08:58
polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie to jest głupie, a nie wspaniałe.
Wisła, Wisłą, ale gdybym miał się oświadczać na stadionie, to ślub brałbym na boisku, a za świadka miał Majdana? Daj spokój..
No tak, ale marketingowo zagranie na plus dla Wisły moim zdaniem.
A to czy ktoś się oświadczył bo sam chciał czy dlatego, że mu dali 100 czy 500zł. żeby to zrobił to mniej ważne w tej sytuacji.
A czy to głupie? A jeśli np. ktoś te 100 czy 500 potrzebuje na leki dla rodziców... nie wiemy tego.
Czasy są jakie są...
Odpowiedz cytując