|
Jeżeli będą grane na nim mecze to trawą nie zarośnie jest w dobrym miejscu, moim zdaniem sam fakt modernizacji nie jest niczym złym. Natomiast żeby jakaś marginalna organizacja budowała sobie dzięki niemu pozycje t już skandal. Niech założą czarne krzesełka...
|