Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11728
Stary 16.02.2011, 08:54
Jeżeli będą grane na nim mecze to trawą nie zarośnie jest w dobrym miejscu, moim zdaniem sam fakt modernizacji nie jest niczym złym. Natomiast żeby jakaś marginalna organizacja budowała sobie dzięki niemu pozycje t już skandal. Niech założą czarne krzesełka...
Hej Nasz TS !!