Ja ufam naszemu holenderskiemu duetowi.
To ludzie obeznani w futbolu,wychowani wokol dobrych pilkarzy i pracujacy caly czas z dobrymi pilkarzami.Od razu odrzucili by jakies kaleki ,Hirstov czy Beto -o nich za ich kandencji najpewniej bysmy wogole nieslyszeli.
Jesli wiec znalezli Meliksona,Genkova ,Jaleinsa ,czy nawet Sivakova to to musza byc ludzie ktorzy wiedzą co sie robi z piłką.
Czuje ze te tranasfery wypalą i to bedzie naprawde udane okienko .Mam nadzieje ze czeka nas owocna wiosna
