Bielau napisał(a):

(...) Jeśli chodzi o szatę graficzną to chyba już tylko kwestia gustu, bo mi się bardzo podoba. Wszystko jest przejrzyste, proste,czytelne i bez jakiś bzdurnych udziwnień
|
Dokładnie. Strona pozytywnie się wyróżnia pod względem szeroko rozumianego UI na tle polskiej konkurencji. Przeładowanie "efektami specjalnymi" niespecjalnie się sprawdza w przypadku stron informacyjnych, tutaj zachowano odpowiednią równowagę. Na częstotliwość aktualizacji i relacje LIVE również nie można narzekać. Kanał youtube też jest:
http://www.wislatube.pl/ (to chyba oficjalny?).
Od razu zaznaczam, że nie pracuję w marketingu Wisły

i widzę wiele rzeczy, które można w klubie poprawić, ale oficjalna strona wg mnie do nich nie należy.