Wyświetl pojedynczy post
Mike+
Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#521
Stary 15.02.2011, 22:51
Bielau napisał(a):Wyświetl post
(...) Jeśli chodzi o szatę graficzną to chyba już tylko kwestia gustu, bo mi się bardzo podoba. Wszystko jest przejrzyste, proste,czytelne i bez jakiś bzdurnych udziwnień
Dokładnie. Strona pozytywnie się wyróżnia pod względem szeroko rozumianego UI na tle polskiej konkurencji. Przeładowanie "efektami specjalnymi" niespecjalnie się sprawdza w przypadku stron informacyjnych, tutaj zachowano odpowiednią równowagę. Na częstotliwość aktualizacji i relacje LIVE również nie można narzekać. Kanał youtube też jest: http://www.wislatube.pl/ (to chyba oficjalny?).

Od razu zaznaczam, że nie pracuję w marketingu Wisły i widzę wiele rzeczy, które można w klubie poprawić, ale oficjalna strona wg mnie do nich nie należy.
Odpowiedz cytując