Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8059
Stary 15.02.2011, 22:15
Według mnie Ekstraklasa powinna docierać do większej liczby widzów niż tylko posiadacze Canal + i Orange. Nawet jeżeli jakość transmisji miała by stracić na jakości to i tak jestem zwolennikiem Ekstraklasy w otwartej telewizji lub bardziej przystępnych platform jak chociażby Cyfrowy Polsat. Przystępnych względem ceny. Cyfra jest nieosiągalna dla wielu ze względów finansowych.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując