|
Według mnie Ekstraklasa powinna docierać do większej liczby widzów niż tylko posiadacze Canal + i Orange. Nawet jeżeli jakość transmisji miała by stracić na jakości to i tak jestem zwolennikiem Ekstraklasy w otwartej telewizji lub bardziej przystępnych platform jak chociażby Cyfrowy Polsat. Przystępnych względem ceny. Cyfra jest nieosiągalna dla wielu ze względów finansowych.
|