flamengista napisał(a):

|
Dokładnie, Powiem więcej: upadł kolejny mit, według którego poziom ligi się podnosi.
|
Tu chyba niechodzi o to czy poziom się podnosi czy nie. Przecież samo powstanie wielu stadionów teoretycznie powinno zwiększyć atrakcyjność nawet przy zachowoniu tego samego poziomu sportowego co 3 lata wcześniej. Wydaje mi się, że poprzednia transakcja w wyskości 350 mln zł była przeszacowana i dlatego c+ obniżył swoją ofertę. Zresztą z czego mieliby sfinansować wyższą ofertę. Ten kto chciał ogladać polską ligę kupił dekoder już dawno, a podnosić abonamentu raczej przy obecnej konkurencji nie zaryzykują.