Wyświetl pojedynczy post
nbp
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9446
Stary 15.02.2011, 21:01
maro olTSkul napisał(a):Wyświetl post
no, Milan powinien wejść ,oczywista 1
w przypadku Valencia -Schalke pokusiłem się o under 2,5
to chyba nie widziałeś listy kontuzjowanych w Milanie.

Ja puściłem 3 kupony:

AC Milan - Totenham - obydwie strzelą gole
Valencia - Schalke 1
- ( 1:1 )

==

Valencia - Schalke 1X ( 1:1 )
Arsenal - Barcia - 4 gole i więcej
Roma - Shachtar - 1x

==
kupn 2/3

AC Milan - Totenham - x2 ( 0:1 )
Arsenal - Barca - 2
Kopenhaga - Chelsea 1x
Powód: uj ci na imię ! arszawin uj ci na imię...
Ostatnio edytowane przez nbp : 16.02.2011 o godz. 23:16.
Odpowiedz cytując