maro olTSkul napisał(a):

no, Milan powinien wejść ,oczywista 1
w przypadku Valencia -Schalke pokusiłem się o under 2,5
|
to chyba nie widziałeś listy kontuzjowanych w Milanie.
Ja puściłem 3 kupony:
AC Milan - Totenham - obydwie strzelą gole
Valencia - Schalke 1 - ( 1:1 )
==
Valencia - Schalke 1X ( 1:1 )
Arsenal - Barcia - 4 gole i więcej
Roma - Shachtar - 1x
==
kupn 2/3
AC Milan - Totenham - x2 ( 0:1 )
Arsenal - Barca - 2
Kopenhaga - Chelsea 1x