Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#626
Stary 15.02.2011, 20:34
Nie jest tak, że aktualnie idą tylko wznowienia. Tzn - owszem sprzedaż jest dla tych którzy mieli karnety w poprzedniej rundzie ale można sobie zmienić miejsce w miarę możliwości - jeżeli na jakieś miejsce nie było wykupionego karnetu w zeszłej rundzie to można brać.

Ja dzisiaj kupowałem 3 karnety i "przesiedliśmy się" z kolegami 15 rzędów wyżej.

Co do ilości sprzedanych karnetów to podejrzewam, że dużo osób czeka na otwarcie nowych trybun. Np "siedzący" z E prawdopodobnie chcą wrócić na stare AB bo im nie pasuje, że ktoś zasłania a na E generalnie też było wielu którzy usiedzieć nie mogą )))
Dodatkowo w związku z docelową pojemnością pewnie niejeden stwierdził, że woli kupić pojedyncze bilety. Nie czarujmy się - bardzo wielu nie tyle chodzi na mecz Wisły co "idzie na Legię" itd. - tu jest duża rola dla klubu żeby próbować to zmienić. Na dzień dobry takim "niedzielnym" pokazali wała nie robiąc żadnej różnicy w cenie karnetu. Część kupiła karnety jesienią bo były tanie i dawały "święty spokój ".Pewnie większość kupiłaby karnet na wiosnę dla zasady jakby przedłużenie było o 15% tańsze a tak kupią bilet na trzy mecze. Cóż, widocznie kub stwierdził, że "srał pies". Podejrzewam, że będziemy mieli więcej miejsca koło siebie ale czy to jest mądra polityka klubu?
Ostatnio edytowane przez rafkur : 15.02.2011 o godz. 20:46.
Odpowiedz cytując