polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):

Dla mnie to jest głupie, a nie wspaniałe.
Wisła, Wisłą, ale gdybym miał się oświadczać na stadionie, to ślub brałbym na boisku, a za świadka miał Majdana? Daj spokój..
|
Co jest głupie? Oświadczanie sie na stadionie, czy robienie na ten temat programów w TV?
Mam wrażenie, że bohaterowie zaręczyn są zadowoleni bo fajnie im wyszło, Wisła jest zadowolona bo dzięki takim akcjom robi się dobra atmosfera wokół kibicowania Wiśle, a niezadowoleni mogą być albo frustraci którym własne zaręczyny albo nie wyszły, albo były mdłe i nijakie, albo kibice konkurencyjnych klubów, że to nie na ich stadionie była zabawa, i nie o ich klubie się mówi w TV.