|
A to zwracam honor. bo przecież oni są już prawie niezależni w swojej autonomii to nawet nie jest Polska prawda? i co komu przeszkadza że będzie żółto-niebieski skoro jest na śląsku? bo to nie był przecież stadion narodowy, to nie tam tworzyła się historia. najlepiej sprzedać wszystko co się da!!
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej
Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
|