Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43659
Stary 15.02.2011, 17:31
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Ja kojarze jak ktoś pisał (możliwe że to nawet Stan powiedział), że wypożyczenie Bułgara kosztuje nas 50 tys euro. I ja rozumiem że tyle mu zapłacimy przez cały okres wypożyczenia, a reszte będzie mu dalej Cagliari płaciło.
a nie jest to czasem tak,że tyle placimy Cagliari za wypozyczenie,a Sivakow (czy jak się to tam pisze) dostaje taki sam kontrakt jak u Włochów z tym,że tylko za pół roku,bo na tyle jest wypożyczony?
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując