|
Ekstraklasa powinna sama produkować sygnał, wtedy problemy techniczne by zniknęły. I np za sygnał z każdego z spotkań w sezonie przez cały sezon 100 baniek, kto chce niech kupuje,bez ograniczeń.
Bo tak to wszyscy będą chcieli pokazywać a problemem będzie sygnał.
Działania Ekstraklasy są naprawdę dziwne.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|