Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8055
Stary 15.02.2011, 17:04
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Wydaje mi się, że w tej sytuacji kiedy okazało się, że nikt nie da więcej niż 300-350 mln zł za prawa telewizyjne to powinni dać prawa do transmisji wszystkim. To jedyne i chyba najlepsze rozwiązanie w tej całej sytuacji. Na C+ mecze ogląda średnio ok. 100 tys. widzów co jest wynikiem żenującym w porównaniu do innych wydarzeń sportowych, które gromadzą miliony przed telewizorami, nie mówiąc już o serialach i innych programach rozrywkowych. Większa dostępność do ekstraklasy pociągnie ze sobą wzrost jej wartości reklamowej, zachęci nowe firmy do reklamowania się w czasie w przerw w transmisji, czy na stadionach i może pomóc w znalezieniu sponsora strategicznego dla całych rozgrywek.
Może i tak by było. Jedno jest pewne, że Canal+ zapewniał najwyższy poziom, jeżeli chodzi o przygotowywanie relacji ze spotkań. Poziom do którego żadna stacja nie ma szans doskoczyć.
A jak widzę "profesjonalizm" ludzi z TVP albo słyszę "komentatorów" z telewizji N, to zastanawiam się czy jest sens to zmieniać. Polsat ma w miarę ogarniętych ludzi ale oni mówili, że na Ekstraklasę nie chcą stawiać, bo mają Plus Ligę i inne wydarzenia. Jest jeszcze Orange Sport ale oni są i tak tylko na platformie cyfry.
Odpowiedz cytując