Z racji tego że jednych braci się pozbyliśmy z klubu, proponuję ściągnąć dla równowagi brata Nourdina

Kiwkę ma niezłą i mielibyśmy rozwiązany problem z napastnikami. Jeśli nie wyszłoby mu z bratem zawsze mógłby wspomóc Wisłę na hali
A propo zrzucenia kilogramów u Nourdina

Widać że mu zależy i może wbije kolejną bramkę w derbach.
http://www.youtube.com/watch?v=gxvNGy5jUeA