Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9273
Stary 15.02.2011, 16:45
Syn Kangura z 1984 napisał(a):Wyświetl post
Oglądając zdjęcia/filmiki ze zgrupowania dostrzegłem że Nourdin straszliwie schudł Nie wiem czemu, ale liczę że będzie taką małą niespodzianką(na plus oczywiście) w nadchodzących meczach
Z racji tego że jednych braci się pozbyliśmy z klubu, proponuję ściągnąć dla równowagi brata Nourdina Kiwkę ma niezłą i mielibyśmy rozwiązany problem z napastnikami. Jeśli nie wyszłoby mu z bratem zawsze mógłby wspomóc Wisłę na hali

A propo zrzucenia kilogramów u Nourdina Widać że mu zależy i może wbije kolejną bramkę w derbach.
http://www.youtube.com/watch?v=gxvNGy5jUeA
Odpowiedz cytując