Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8979
Stary 15.02.2011, 15:17
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Chyba nie rozumiesz pojęcia szrot.

Szrot to starszy zawodnik po przejściach który się stacza w dół, można przyjąć umowną granicę powyżej 28 roku życia, grzejący ławę i z kartą na ręku. (Za darmo)
Tak jak 10 letnie samochody, są już za pół darmo i czasem można coś dobrego znaleźć, ale koszty ich utrzymania (napraw) często mogą zjeść sporo kasy. Zależy na kogo się trafi.

Przykład szrotu:
Branco, Boukhari, Ba, Żurawski, Paljić, Cleber itd

Część z tych piłkarzy (szrotu) może się jeszcze nadać i nieźle pograć (Cleber, Paljić), ale inni są już tylko drodzy w utrzymaniu a dają niewiele.

Szrotem nie był nigdy np Uche!
Trafił do nas w młodym wieku (20 lat) i jego talent eksplodował. Szrotem tym bardziej nie jest Kagawa. To piłkarz młody - 21 lat. To są raczej młode wilczki które dopiero w pewnych warunkach wypłynęły a nie żadne szroty po przejściach

Rios też nie jest szrotem, a co najwyżej słabym piłkarzem albo piłkarzem który nie może pokazać swoich umiejętności w naszej lidze. Rzecz gustu.
Pisałem o ogóle forum, nie o sobie. Ale będzie w mediach info, że Wisła interesuje się kimś i z miejsca staje się szrotem, bo nie nazywa się Ronaldo.
Odpowiedz cytując