rozarian napisał(a):

|
Wydaje mi się,że podawali informację jakoby Wisła płaci mu tyle ile zarabiał we Włoszech(150K euro).Nie wiem tylko,czy dotyczy to półrocznego wypożyczenia,czy tyle zarabiał przez cały rok.
|
Ja czytałem że gdzieś że płacimy mu tylko połowę ale to wszystko spekulacje są.
Tak czy siak jest tylko bonusem na pół roku może jak się zgra z drużyną to zostanie chociaż wątpie