Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43652
Stary 15.02.2011, 15:15
rozarian napisał(a):Wyświetl post
Wydaje mi się,że podawali informację jakoby Wisła płaci mu tyle ile zarabiał we Włoszech(150K euro).Nie wiem tylko,czy dotyczy to półrocznego wypożyczenia,czy tyle zarabiał przez cały rok.
Ja czytałem że gdzieś że płacimy mu tylko połowę ale to wszystko spekulacje są.

Tak czy siak jest tylko bonusem na pół roku może jak się zgra z drużyną to zostanie chociaż wątpie
Odpowiedz cytując