Wyświetl pojedynczy post
Tenzen
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3159
Stary 15.02.2011, 14:44
No to jest prawda. Nawet nie dopuszczam myśli, że N mogłaby wygrać z C+ i dostać prawa na wyłączność. To C+ wykonuje ogromną robotę by zrobić prawdziwe widowisko.

Natomiast jeśli nie będzie praw na wyłączność i wszystkie platformy kupią prawa to też będzie nieźle. Nawet bardzo dobrze. No i pomogłoby to w popularyzacji Ekstraklasy by za 3 lata móc żądać jeszcze większych pieniędzy.

Telewizją mogłoby się to nie podobać ale nie mieli by nic do powiedzenia. Pierwsza telewizja która kupiłaby prawa miałaby je przez jakiś czas na wyłączność do czas aż następna by się zdecydowała. Myślę, że C+, N i Polsat na pewno by kupili.
Odpowiedz cytując