Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8975
Stary 15.02.2011, 13:27
Włączony. Sprawdzałem czy jest jakaś poprawa, a tu znowu post o szrotach.

Ja bym nikogo tak nie nazywał i tyle. Co może powiedzieć na temat piłkarza określenie szrot ?
Mnie to nic nie wyjaśnia, głupie jest
Ostatnio edytowane przez tofik : 15.02.2011 o godz. 13:29.
..
Odpowiedz cytując