|
Dla mnie Genkov nie musi w ogóle strzelać bramek. Od kiedy to napastnik musi tylko strzelać?Niech dobrze zgrywa, skupia na sobie uwagę obrońców, tym samym dając miejsce i czas innym do strzału itd. To jest istotne. A kto będzie strzelać, wydaje się sprawą drugorzędną. Na ocenę tego transferu przyjdzie czas, tak jak wszystkich innych zresztą.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|