tomasz_19 napisał(a):

|
masz rację, gość wydaje się mieć lekceważące podejście do wykonywanego zawodu
|
Bardziej bym się skłaniał ku temu,że facet raczej nie wie,że powinien ich oglądać. Nie czuje potrzeby, ie dostrzega związku między grą w klubie a w reprezentacji.