Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8972
Stary 15.02.2011, 12:55
xanti1906 napisał(a):Wyświetl post
http://www.weszlo.com/news/6312
dla wszystkich, którzy na grajka mówią: szrot z drugiej ligi europejskiej
Chyba nie rozumiesz pojęcia szrot.

Szrot to starszy zawodnik po przejściach który się stacza w dół, można przyjąć umowną granicę powyżej 28 roku życia, grzejący ławę i z kartą na ręku. (Za darmo)
Tak jak 10 letnie samochody, są już za pół darmo i czasem można coś dobrego znaleźć, ale koszty ich utrzymania (napraw) często mogą zjeść sporo kasy. Zależy na kogo się trafi.

Przykład szrotu:
Branco, Boukhari, Ba, Żurawski, Paljić, Cleber itd

Część z tych piłkarzy (szrotu) może się jeszcze nadać i nieźle pograć (Cleber, Paljić), ale inni są już tylko drodzy w utrzymaniu a dają niewiele.

Szrotem nie był nigdy np Uche!
Trafił do nas w młodym wieku (20 lat) i jego talent eksplodował. Szrotem tym bardziej nie jest Kagawa. To piłkarz młody - 21 lat. To są raczej młode wilczki które dopiero w pewnych warunkach wypłynęły a nie żadne szroty po przejściach

Rios też nie jest szrotem, a co najwyżej słabym piłkarzem albo piłkarzem który nie może pokazać swoich umiejętności w naszej lidze. Rzecz gustu.
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 15.02.2011 o godz. 12:59.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując