Above napisał(a):

Jak teraz będzie wyglądać sprawa pożyczania karnetów na jeden mecz?
Jeżeli pożyczę swój karnet kumplowi to wpuszczą go?
Musi mieć dodatkowo swoją kartę kibica?
Bo gdzieś tam wyczytałem, że przy wejściu będą sprawdzać nawet dowód osobisty żeby porównać dane z kartą kibica...
I jeszcze odnośnie biletów - żeby kupić bilet na pojedynczy mecz trzeba wyrobić karte kibica czy dane będą spisywane na bilecie?
|
Nie łaska dać jednej strony wstecz

Rozumiem jakby to było na pierwszej stronie napisane ale chyba tą jedną do tyłu mógłbyś przeglądnąć.