trochę późno zawodnikami się interesujecie!
speedfashion napisał(a):

W Widzewie robi się natomiast naprawdę ciekawa paka. Kto wie, kto wie, może z Cześkiem uda im się coś osiągnąć...
|
Jaga, Korona nawet Górnik coś tam tworzy
trochę Lechia mnie zawiodła, spodziewałem się większej ofensywy, może do nowego sezonu czekają