Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2348
Stary 15.02.2011, 12:36
trochę późno zawodnikami się interesujecie!

speedfashion napisał(a):Wyświetl post

W Widzewie robi się natomiast naprawdę ciekawa paka. Kto wie, kto wie, może z Cześkiem uda im się coś osiągnąć...
Jaga, Korona nawet Górnik coś tam tworzy
trochę Lechia mnie zawiodła, spodziewałem się większej ofensywy, może do nowego sezonu czekają
Ostatnio edytowane przez szczebrzeszcz : 15.02.2011 o godz. 12:43.
Odpowiedz cytując