Marcin_fan napisał(a):

|
odnośnie karnetu, już pojawiało sie w tym temacie że z karnetu może korzystac tylko i wyłącznie ta osoba która go wyrobiła...
|
To ciekawe, bo klub gdzieś pisał, że wystarczy zgłosić telefonicznie zamianę. Wie ktoś jak rozwiązane jest to na innych polskich stadionach?