Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 15.02.2011, 12:34
Marcin_fan napisał(a):Wyświetl post
odnośnie karnetu, już pojawiało sie w tym temacie że z karnetu może korzystac tylko i wyłącznie ta osoba która go wyrobiła...
To ciekawe, bo klub gdzieś pisał, że wystarczy zgłosić telefonicznie zamianę. Wie ktoś jak rozwiązane jest to na innych polskich stadionach?
Odpowiedz cytując