Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17348
Stary 15.02.2011, 12:31
To ogrodzenie wygląda bardzo estetycznie.

Ten stadion może jeszcze wyglądać jako tako jeśli sumiennie uporządkuje się jego otoczenie, obłoży czymś ten brutalnie brudny beton, zasadzi drzewka, zasieje trawkę.

Piękny wzór krzesełek, czyli powtórka z rozrywki.
Odpowiedz cytując