dynek.pl napisał(a):

Ekstraklasa. Nikt nie wygrał przetargu, wszyscy pokażą ligę?
Brawo, chcieli 450 mln zl ,a dostali 300 czyli mniej niz za poprzedni kontrakt. Jak to sie niektorym wydaje, ze kims
sa. Trzeba bylo Canal+ po rekach calowac, a nie wybrzydzac bo sie skonczy jak ze sponsorem tytularnym, ktorego
nie ma od 3 lat. Tak sie koncza ruskie pomysly.
|
Dla Wisły, Legii czy Lecha to nie jest chyba, aż tak zła informacja. Na ich mecze zawsze znajdą się chętni, więc na indywidualnej sprzedaży praw mogą nawet zyskać. Gorzej z resztą zespołów, które żyją od jednej wpłaty z c+ do następnej.