Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8049
Stary 15.02.2011, 12:11
Może Wojciechowski oprócz piłkarzy dokupił tez kibiców ? Pewnie organizują jakieś wycieczki w stylu "Z Groclinem na Legię" z różnych miejscowości z którymi kibicami się przyjaźnią, a którzy nigdy nie mieliby okazji wejść na Legię bo klubowi, któremu kibicują nie grozi ekstraklasa.
Odpowiedz cytując