|
Może Wojciechowski oprócz piłkarzy dokupił tez kibiców ? Pewnie organizują jakieś wycieczki w stylu "Z Groclinem na Legię" z różnych miejscowości z którymi kibicami się przyjaźnią, a którzy nigdy nie mieliby okazji wejść na Legię bo klubowi, któremu kibicują nie grozi ekstraklasa.
|