Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
ebbabwe
Junior Member
Od: 11.2006
Skąd: z domu :)
Offline
#
17347
15.02.2011, 12:07
Z tymi krzesełkami jaja są niezłe... Jeśli ktoś już poruszył tu temat ogrodzenia - czy ulica Reymana jest zamknięta tylko na czas dokończenia remontu, czy ma być zawsze zamknięta poza dniami meczowymi?
NIEPOKONANA NASZA WISEŁKA KOCHANA!!!
ebbabwe
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ebbabwe
Znajdź inne posty napisane przez ebbabwe