"Władze "Czarnych Koszul" wystąpiły oficjalnie o zwiększenie puli biletów na derby Warszawy z Legią, które odbędą się 6 marca na Łazienkowskiej. Przyznane 1,4 tys. to ponoć za mało. - Najprawdopodobniej do meczu z Górnikiem (27. lutego) zostaną wyprzedane wszystkie miejsca, dlatego poprosiliśmy gospodarza meczu o przyznanie większej ilości biletów dla naszych fanów - głosi komunikat klubu na stronie oficjalnej.
Nie podano, ile do tej pory Polonia sprzedała biletów na derbowe spotkanie. Tydzień temu przyjmujący zapisy mówili o tym, że zbliżają się do tysiąca. Ta granica została już przekroczona. Jakie ma szansę Polonia na większą grupę kibiców na Łazienkowskiej? Raczej marne, sektor gości może pomieścić dokładnie 1,4 tys. widzów. "
Rozwalaja mnie takie akcje. Kazdy klub sprzedawal w kilka/kilkanascie dni cala pule, a tutaj dziewczyny wiedzac ze sprzedaz idzie jak po grudzie i dodatkowo nie maja zadnych szans na zwiekszenie ilosci biletow odwalaja taka propagande
No coz, w swiat idzie informacje ze maja tak wielu kibicow ze biletow chocby bylo 10k to i tak bedzie za malo
Ja bym ich wpuscil na Zylete skoro tak bardzo chca przyjsc na mecz, wierze ze miejsce by sie znalazlo gdyby tylko reszta sie dowiedziala jakich bedziemy miec gosci
