Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8047
Stary 15.02.2011, 11:55
Upadł pierwszy mit, jak to wszyscy będą inwestowali w piłkę przed i po Euro.

C+ swego czasu zaczął płacić za wyłączność na pokazywanie ligi spore pieniądze, potem jeszcze większe i doprawdy nie wiem na jakiej podstawie ktoś sądził,że tym razem C+ i inne stacje przekroczą barierę 400 milionów i dobiją do 450.Co wskazywałoby na stratę kontaktu z rzeczywistością. Pika mimo,że popularna,nie jest produktem, który dawałby możliwość zwrotu choćby tych 450 milionów, o zarobku nie mówię. Doprawdy trzeba nie stąpać twardo po ziemi aby zauważyć,że liga ani nie jest lepsza, spotkania w większości są nudne a szlagierów jak na lekarstwo,no i ,że Euro to żaden magnes. I za takie coś oczekiwać prawie pół miliarda złotych?

Najlepsze jest to,że kluby same wybrały tego Ruskę, i w rezultacie nie będzie ani kasy większej z ligi ani sponsora tytularnego. Zabawne.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując