|
Upadł pierwszy mit, jak to wszyscy będą inwestowali w piłkę przed i po Euro.
C+ swego czasu zaczął płacić za wyłączność na pokazywanie ligi spore pieniądze, potem jeszcze większe i doprawdy nie wiem na jakiej podstawie ktoś sądził,że tym razem C+ i inne stacje przekroczą barierę 400 milionów i dobiją do 450.Co wskazywałoby na stratę kontaktu z rzeczywistością. Pika mimo,że popularna,nie jest produktem, który dawałby możliwość zwrotu choćby tych 450 milionów, o zarobku nie mówię. Doprawdy trzeba nie stąpać twardo po ziemi aby zauważyć,że liga ani nie jest lepsza, spotkania w większości są nudne a szlagierów jak na lekarstwo,no i ,że Euro to żaden magnes. I za takie coś oczekiwać prawie pół miliarda złotych?
Najlepsze jest to,że kluby same wybrały tego Ruskę, i w rezultacie nie będzie ani kasy większej z ligi ani sponsora tytularnego. Zabawne.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|