Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8970
Stary 15.02.2011, 11:32
androclus napisał(a):Wyświetl post
http://gwizdek24.se.pl/pilka-nozna/e...ia_171672.html
Może za parę dni Sotirovic będzie za free, ale.....................?
niech ten przypał lepiej trzyma się z dala od Wisły... nie po to jest budowana atmosfera w zespole, żeby przyszedł jakiś dureń i rozdupczył wszystko co było tak skrupulatnie budowane...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując