BTW, liczę na jeszcze jedno wzmocnienie ataku, ponieważ prawdę mówiąc jesteśmy w ofensywie od kilku lat bez zmian, co się stanie jak Genkov dostanie kontuzję, kartki kto będzie straszył bramkarzy rywali skoro nasza pomoc nie jest skora do strzelania bramek a napastników innych nie mamy

Przypomnijcie sobie sytuacje co było gdy Brozio był kontuzjowany... Jeśli chcemy liczyć się w walce o MP musimy mieć 2 klasowych zawodników nawet na chwile obecną można wypożyczyć kogoś do końca rundy a w następnej rundzie obowiązkowo kogoś kupić. Przypominam tylko że najlepszą piłkę Wisła grała z Żurawiem i Frankiem w przodzie a nie jednym napastnikiem. Płacimy spore pienieądzę za bilety więc mamy prawo wymagać, czasem przyjdzie i mecz przegrać ale życzę sobie żeby w tym meczu zobaczyć ładnie grająca drużynę która nie odpuszcza która walczy do końca, a nie drużyne jak to za Skorzy bywało długa piłka na Brozia i niech Paweł biega walczy, może coś z tego będzie.
Jeszcze jedna kwestia która musimy przemyśleć, jako że drużyna stała się bardziej "Swiatowa" nasz doping również musi podążać w tym kierunku i gdy przyjdzie czas że w pierwszej jedenastce nie będzie ani jednego Polaka to zagrzewanie do walki słowami Walczyć Wisłą Walczyć, Gdzie jest ambicja zwyczajnie nic nie da, awięc bracia kibice musimy zacząć uczyć się angielskiego
