Wyświetl pojedynczy post
Kaparo9
Junior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43643
Stary 15.02.2011, 11:21
BTW, liczę na jeszcze jedno wzmocnienie ataku, ponieważ prawdę mówiąc jesteśmy w ofensywie od kilku lat bez zmian, co się stanie jak Genkov dostanie kontuzję, kartki kto będzie straszył bramkarzy rywali skoro nasza pomoc nie jest skora do strzelania bramek a napastników innych nie mamy Przypomnijcie sobie sytuacje co było gdy Brozio był kontuzjowany... Jeśli chcemy liczyć się w walce o MP musimy mieć 2 klasowych zawodników nawet na chwile obecną można wypożyczyć kogoś do końca rundy a w następnej rundzie obowiązkowo kogoś kupić. Przypominam tylko że najlepszą piłkę Wisła grała z Żurawiem i Frankiem w przodzie a nie jednym napastnikiem. Płacimy spore pienieądzę za bilety więc mamy prawo wymagać, czasem przyjdzie i mecz przegrać ale życzę sobie żeby w tym meczu zobaczyć ładnie grająca drużynę która nie odpuszcza która walczy do końca, a nie drużyne jak to za Skorzy bywało długa piłka na Brozia i niech Paweł biega walczy, może coś z tego będzie.
Jeszcze jedna kwestia która musimy przemyśleć, jako że drużyna stała się bardziej "Swiatowa" nasz doping również musi podążać w tym kierunku i gdy przyjdzie czas że w pierwszej jedenastce nie będzie ani jednego Polaka to zagrzewanie do walki słowami Walczyć Wisłą Walczyć, Gdzie jest ambicja zwyczajnie nic nie da, awięc bracia kibice musimy zacząć uczyć się angielskiego
Odpowiedz cytując