Ja wykorzystalem taki sposob (nie wiem czy na innych HTC zadziala, na DHD dziala):
Cytat:
]1) WŁĄCZ urządzenie i podłącz do ładowarki przez 8 h albo i dłużej.
2) Odłącz urządzenie i je WYŁĄCZ następnie z powrotem podepnij pod ładowarkę (bez włączania urządzenia) i ładuj przez kolejną godzinę.
3) Odłącz urządzenie i WŁĄCZ je, poczekaj 2 minuty, a następnie znowu WYŁĄCZ i podepnij znowu do ładowarki na następną godzinę.
Żywotność Twojej baterii powinna się podwoić. Testowaliśmy to na naszych urządzeniach oraz urządzeniach innych, którzy zauważyli znaczącą poprawę żywotności baterii.
Cały zabieg wykonujemy TYLKO RAZ na samym początku używania telefonu (baterii)
|