Dynamo Moskwa... dla mnie to specyficzny klub. Kasa jest, transfery są, ale atmosfery i drużyny ja tam nie widzę. Pamiętajmy, że Genkov jest typowym środkowym napastnikiem. A w Dynamie Moskwa na szpicy pewne miejsce miała gwiazda rosyjskiej piłki Kierżakow, który ogórkiem nie jest. Więc Cvetanowi często zostawała gra na boku ataku.
Zresztą było i minęło. Teraz jest w Wiśle i nie ważne co się wcześniej z nim działo trzeba się modlić, żeby się sprawdził bo nie bęzie kim żądlić
